Rekonštrukcia pomníkov

Rozpadá sa vám starý pomník pred očami? Okrem toho, že chátrajúci pomník nie je estetickým a dôstojným miestom na spomínanie na zosnulých, môže padajúci hrob, ktorý nie je schopný odolávať vetru predstavovať aj bezpečnostné riziko pre návštevníkov cintorína.

Riešením môže byť kompletná alebo čiastočná rekonštrukcia pomníka.

Kamenárstvo Pezinok

Ako postupovať pri rekonštrukcii pomníka?

Pošlite nám na e-mail info@kamenarstvopesko.sk fotografiu pomníka, ktorý plánujete rekonštruovať alebo si dohodnite stretnutie u nás vo Vištuku. Poradíme vám ako efektívne vyriešiť rekonštrukciu hrobu. Postaráme sa o ekologické odstránenie rozpadávajúceho sa pomníka. Pri rekonštrukcii a výmene vášho starého pomníka používame najkvalitnejšie materiály a najmodernejšie technológie. Podobu vášho nového zrekonštruovaného pomníka si u nás viete navrhnúť na mieru, presne podľa svojich predstáv. Použitý materiál a tvar si môžete vybrať na konzultácii v našej vzorkovni vo Vištuku. Pri rekonštrukcii a výrobe pomníka na mieru vyhovieme aj náročným zákazníkom. Navrhnúť si môžete aj tie najmenšie detaily ako typ písma a pomníkové doplnky.

Pozrite si referenčné fotografie Kamenárstva Peško ako môže vyzerať pomník po rekonštrukcii.

Ako si dohodnúť nezáväznú konzultáciu?

Zavolajte nám na číslo 0908 588 877 a dohodnite si bezplatnú konzultáciu u nás vo Vištuku alebo vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať my.

Menu
Call Now Buttonbezplatná konzultácia