Výroba a montáž pomníkov

Patríme k najkvalitnejším výrobcom a realizátorom pomníkov v okrese Pezinok a okolí. Prečo si nás zákazníci na výrobu a montáž pomníkov vyberajú? Najčastejšie sú to odporúčania na kvalitu a profesionalitu našej práce a dlhoročné skúsenosti. Výrobe pomníkov sa venujeme už od roku 1997. Vďaka výrobe na mieru dokážeme vyhotoviť pomník presne podľa vašich predstáv. U nás si nevyberáte kameň z katalógov. Na mieste vidíte všetky doplnky a typy kameňa v reálnom prevedení.

Výroba a montáž pomníkov

Ako si dohodnúť nezáväznú konzultáciu?

Zavolajte nám na číslo 0908 588 877 a dohodnite si bezplatnú konzultáciu u nás vo Vištuku alebo vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať my.

Aký typ pomníka pre vás môžeme vyrobiť?

Kamenárstvo Peško sa zaoberá výrobou pomníkov na všetky typy hrobov. Medzi našimi referenciami nájdete pomníky na dvojhroby, jednohrobové pomníky, detské pomníky aj urnové pomníky.

Pri realizácii jednohrobov, dvojhrobov, destkých a urnových hrobov sa sústredíme na kvalitu. Pomník vyrobíme na mieru, presne podľa vašich predstáv. V širokom okolí máme najväčší výber materiálov a možností riešenia. Nakonfigurovať si môžete tvar, typ zakrytia, veľkosť a kameň. Pri výrobe na mieru využijete maximálne efektívne hrobové miesto, kedže rozmer hrobového pomníka vieme prispôsobiť hrobovému miestu.  Ak patríte k zákazníkom, ktorí nechcú nič riešiť, môžete sa spoľahnúť na naše dlhoročné skúsenosti a odporučíme vám kompletne to najvhodnejšie prevedenie.

Ako prebieha výber pomníka pri výrobe na mieru?

  1. V prvom kroku nám postačí ak nám zavoláte na číslo 0908 588 877 alebo napíšete na info@kamenarstvopesko.sk prípadne môžete využiť aj náš kontaktný formulár. Telefonická aj e-mailová konzultácia je nezáväzná a bezplatná.
  2. Následne si dohodneme stretnutie u nás vo Vištuku alebo u vás na cintoríne.
  3. Na mieste si vyberiete kameň na pomník. Vystavené máme množstvo materiálov v rôznych farebných prevedeniach.
  4. Z katalógu si vyberiete tvar pomníka.
  5. Rozhodnúť môžete aj o type zakrytia.
  6. Svoj pomník si môžete u nás navrhnúť do najmenších detailov. Vyberáte si typ písma aj pomníkové doplnky.

Výroba každého pomníka v Kamenárstve Peško je individuálna. Keďže sa jedná o výrobu na mieru, vyhovieme aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Menu
Call Now Buttonbezplatná konzultácia