Doplnky k pomníkom

Pri výrobe nového pomníka v Kamenárstve Peško môžete svoj pomník navrhnúť do najmenších detailov. Na výber máte zo širokej ponuky doplnkov k pomníkom. Pomníkové doplnky máme v najvyššej kvalite. Hrobové doplnky si u nás nevyberáte z katalógu. Môžete ich vidieť a kvalitu si overiť v našej vzorkovni vo Vištuku.

Pomníkové doplnky vázy

Aké pomníkové doplnky si môžete vybrať?

V sortimente nášho kamenárstva nájdete dizajnové kríže na pomník, kvalitné a odolné lampáše na hrob, svietniky a vázy na pomník.

Aký typ písma na pomník si môžete zvoliť?

Okrem samotných doplnkov na hrob si pri výrobe nového pomníka si volíte aj typ pomníkového písma. Na výber máte moderné aj tradičné typy písma v rôznych farebných prevedeniach tak, aby čo najlepšie ladili k štýlu vášho nového pomníka.

Pozrite si malú ukážku hrobových doplnkov, ktoré môžete vidieť v našom sídle vo Vištuku.

Pieskovanie náhrobných kameňov

Ponúkame niekoľko typov pieskovaného písma. Na náhrobný kameň môžeme uviesť pieskovaný symbol alebo citát, prípadne osadiť portrét na fotokeramike. Zvoliť si môžete aj gravírované portréty do kameňa.

Ako si dohodnúť nezáväznú konzultáciu?

Uvažujete nad novým pomníkom a neviete aké pomníkové doplnky zvoliť? Zavolajte nám na číslo 0908 588 877 a dohodnite si bezplatnú konzultáciu u nás vo Vištuku alebo vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať my.

Menu
Call Now Buttonbezplatná konzultácia