Lego kamenárstvo Peško
Kamenárstvo Peško zhotovenie pomníkov

Kamenárstvo Peško

Sme kamenárska firma so sídlom vo Vištuku. Kamenárskymi prácami sa zaoberáme už od roku 1997. Medzi našu hlavnú činnosť patrí kompletné zhotovenie pomníkov, výroba a montáž jednohrobov, dvojhrobov, urnových a detských hrobov z najkvalitnejších dostupných materiálov.

Najviac odporúčaní na naše kamenárstvo dostanete v okrese Pezinok a v okolí. Naše pomníky môže nájsť v mestách a obciach Pezinok, Vištuk, Budmerice, Modra, Báhoň, Jablonec, Šenkvice, Štefanová, Častá, Dubová, Píla, Vinosady, Viničné, Slovenský Grob, Limbach a Svätý Jur.

Prečo si vybrať na výrobu a realizáciu pomníka Kamenárstvo Peško?

Pri realizácii jednohrobov, dvojhrobov, destkých a urnových hrobov sa sústredíme na kvalitu. Pomník vyrobíme na mieru, presne podľa vašich predstáv. Máme veľký výber materiálov a možností riešenia. Nakonfigurovať si viete tvar, typ zakrytia, veľkosť pomníka a kameň, ktorý môžete vidieť v našej vzorkovni kameňov vo Vištuku. Ak patríte naopak k zákazníkom, ktorí nechcú nič riešiť, môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti a odporučíme vám kompletne to najvhodnejšie prevedenie.

Ako si dohodnúť nezáväznú konzultáciu?

Zavolajte nám na číslo 0908 588 877 a dohodnite si bezplatnú konzultáciu u nás vo Vištuku alebo vyplňte formulár a budeme vás kontaktovať my.

Menu
Call Now Buttonbezplatná konzultácia